INDEX - 3* HOTELY - 4* HOTELY - 5* HOTELY - PRAŽSKÝ HRAD - MATICE ČESKÁ - ČESKÁ REPUBLIKA - DOPRAVA - HOSPODÁŘSTVÍ

 

MENU

 

   INDEX
   3* HOTELY
   4* HOTELY
   5* HOTELY
   PRAŽSKÝ HRAD
   MATICE ČESKÁ
   ČESKÁ REPUBLIKA
   DOPRAVA
   HOSPODÁŘSTVÍ

 

MAPA

 

MAPA

 
 
 

 

 
     
     
     
 

HVĚZDY:  3 - 4 - 5

 
5* hotely
 
Hotely s 5* hvězdama
 
Seznam
 
Hotel Palace Praha -
Panska 12, Praha 1
Luxusní 5-ti hvězdičkový hotel, člen elitní skupiny „The Leading Hotels of The World”, je situován v historickém centru města. Jen pár kroků od známého Václavského i Staroměstského náměstí. Všechny důležité památky, stejně tak i pražská obchodní a zábavní centra jsou v docházkové vzdálenosti. Tato architektonicky pozoruhodná stavba, postavena v roce 1909 ve stylu vídeňské secese, zosobňuje pohostinnost a luxusní životní styl. Nové Executive pokoje & Suites nabízejí výhled na Pražský hrad a...
 
 
Hotel Ambassador Zlata Husa
From 0 EUR
Hotel Ambassador Zlata Husa -
Vaclavske namesti 5-7, Praha 1


 

 
Hotel U Tří Čápů
From 96 EUR
Hotel U Tří Čápů -
Tomášská 20/16, Praha 1
Location: Malá strana
Vítáme Vás v nově otevřeném luxusním 5 hvězdičkovém boutique hotelu U Tří Čápů situovaném v srdci historické Prahy na Malé Straně v Tomášské ulici. Dovolujeme si Vám nabídnout výjimečné a originální prostředí navržené architektonickým studiem AI DESIGN ve spolupráci s ateliérem Eva Jiřičná Architects v Londýně, které je citlivě zasazeno do prostor historického domu U Tří čápů a vytváří dokonalou harmonii dochovaného renesančního interiéru s nejmodernějším designem.
Standard Double room (9.11.2009 - 12.11.2009)
96 EUR
 
Radisson SAS Alcron Hotel
From 174 EUR
Radisson SAS Alcron Hotel -
Stepanska 40, Praha 1
Hotel Radisson SAS Alcron se od svého otevření v roce 1932, kdy patřil mezi průkopníky luxusních hotelů, stále řadí mezi nejlepší 5hvězdičkové hotely v Praze. Hotel Radisson SAS Alcron se nachází v bezprostřední blízkosti Václavského náměstí – v srdci kulturního, historického, nákupního a obchodního života Prahy. Díky své poloze a špičkovému vybavení, kvalitním restauracím a jedinečné moderní výzdobě pokojů ve stylu art deco si zaslouženě vydobyl pověst nejvyhledávanějšího hotelu v Praze.
 
 
From 179 EUR
Hotel The Iron Gate & Suites -
Michalská 19, Praha 1
Location: Staré Město
The Iron Gate - Železná Vrata - Váš vstup do historie Iron Gate se nachází přímo v historickém centru Prahy, v malebné uličce Michalská, jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Ulice dlážděná "kočičími hlavami", malebné budovy a zejména klidné prostředí, dotváří nezaměnitelnou atmosféru. Ubytování na 5* úrovni s elegancí, luxusem a pohodlím Vám nabízí 43 okouzlujících Studií a Suitů. Pokoje s jedinečnou původní výzdobou (některé s originálními freskami ze 14. století nebo dekorativními...
 
Hotel Savoy
 
Hotel Savoy -
Keplerova 6, Praha 1
Location: Hradčany
Luxusní pětihvězdičkový hotel Savoy představuje skvostnou kombinaci kouzla a tradice starých časů se všemi vymoženostmi moderní doby. Známý boutique hotel se nachází v ideální lokalitě pražské diplomatické čtvrti, jen pár kroků od nejvýznamnějších historických památek Pražského hradu a malebné Malé Strany.
 
Hotel Le Palais
From 210 EUR
Hotel Le Palais -
U Zvonařky 1, Praha 2
Location: Vinohrady
Luxusní 5-ti hvězdičkový hotel Le Palais Prague, postavený jako rezidenční palác v roce 1897, je jedním z nejkrásnějších příkladů Belle Époque architektury v Praze. Hotel se nachází v exkluzivní rezidenční čtvrti Prahy, jen 5 minut jízdy od známého Václavského náměstí a Národního muzea. Byl otevřen v roce 2002 a v současné době je proslulý svou pohostiností a prvotřídní kvalitou služeb.
 
 

© 2009 pre L222 poskytol dizajn CYRIX. n-games.eu -  vyrobil AUREL